خدمات ما, درمان ها

جراحی کیست پیلونیدال (کیست مویی) به روش کم تهاجمی Epsit

جراحی کیست پیلونیدال

جراحی کیست پیلونیدال (کیست مویی) به روش کم تهاجمی Epsit

کیست پیلونیدال که از آن بعنوان کیست مویی هم اسم برده می شود یکی از بیماری های شایع در سنین جوانی است که موجب بروز درد ، ترشح چرکی و خونی در چین باسن و در انتهای ستون فقرا می شود.

درمان های مختلفی برای این بیماری وجود دارد که تقریبا در تمام آنها احتمال عود بیماری حدد 3 تا 20 درصد وجود دارد. یکی از روش های جدید و کم تهاجمی جراحی Epsit (Endoscopic pilonidal sinus treatment) است که با استفاده از یک دستگاه آندوسکوبیک بسیار باریک (3mm) وارد فضای کیست شده و پس از تخلیه موهای داخل کیست و شستشوی آن فضای کیست را با کوتر سوزانده و خارج می شویم و بدنبال آن کیست به مرور بسته می شود و درمان انجام می گردد.

جراحی کیست پیلونیدال (کیست مویی) به روش کم تهاجمی Epsit بعلت نداشتن برش پوستی کم تهاجمی است و بخیه ای هم لازم ندارد و نقاهت آن بسیار کوتاه و در حد یک روز است و بیماری می تواند یک روز بعد به روال طبیعی زندگی خود بازگردد.

درد جراحی کیست پیلونیدال به روش کم تهاجمی Epsit بسیار کمتر از روش های دیگر است و عوارض خاصی ندارد.

این روش برای اولین بار در ایران توسط دکتر حسین یوسف فام از سه سال پیش در حال انجام است، برای ویزیت و مشاوره می توانید به قسمت تماس با ما مراجعه کنید و بصورت تلفنی از مطب ایشان نوبت بگیرید.

[crum_button label=”مشاوره رایگان با دکتر یوسف فام” icon=”seosight-check-square” icon_position=”right” align=”align-center” color=”primary” size=”medium” _id=”882428″ link=”http://iran-colorectal.com/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%db%8c%d9%88%d8%b3%d9%81-%d9%81%d8%a7%d9%85/|مشاوره رایگان با دکتر یوسف فام|” show_icon=”yes”]

 

4.1/5 - (14 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
وبلاگ