درمان ها, هموروئید

درمان هموروئید با اینفرارد IRC (Infra red coagulation)

درمان هموروئید با اینفرا رد

درمان هموروئید با اینفرارد IRC (Infra red coagulation)

IRC مخفف Infra red coagulation است، درمان هموروئید با اینفرارد یکی دیگر از روش های درمان سرپایی هموروئید است، در این روش درمانی از دستگاه IRC یا اینفرارد استفاده می شود که برای هموروئیدهای درجه یک ، درجه دو استفاده می شود و کمتر در درجه 3 کاربرد دارد.

روش انجام اینفرارد برای درمان هموروئید

در این روش در کلینیک و بصورت سرپایی زیر دید مستقیم نور اینفرارد یا ماوراء بنفش با قدرت خاص و زمان مناسب روی هموروئید داخلی تابانده می شود و این نور باعث ایجاد حرارت مشخص و لخته شدن خون در داخل هموروئید می شود و به مرور زمان با جذب لخته هموروئید کوچکتر و خونریزی آن متوقف می شود.

در روش درمانی اینفرارد هموروئید ، ممکن است بیمار درجاتی از درد را تجربه کند و شاید لازم باشد برای از بین بردن یک هموروئید چندین جلسه این کار انجام شود.

[crum_button label=”مشاوره رایگان با دکتر یوسف فام” icon=”seosight-check-square” icon_position=”right” align=”align-center” color=”primary” size=”medium” _id=”882428″ link=”http://iran-colorectal.com/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%db%8c%d9%88%d8%b3%d9%81-%d9%81%d8%a7%d9%85/|مشاوره رایگان با دکتر یوسف فام|” show_icon=”yes”]

 

4.7/5 - (4 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
وبلاگ